Iegādāts jauns 19 vietīgs mikroautobus.

2017. gada 14.

2017. gada augustā iegādāts jauns ērts, komfortabls tūrisma klases mikroautobus MERCEDES BENZ Sprinter, 2017. gada izlaidums. 19 sēdvietas. Ar mikrefonu, klimatkontroli, USB lādētājs pie katras sēdvietas, atlaižamie krēsli, augstās atzveltnes, roku atbalsti, ponorāmas logi, aizskari, gaismas un ventilācija pie katras sēdvietas, rokas bagāžas nodalījums virs sēdvietām, LED salona apgaismojums, āķis piekabes vilkšanai, elektriskās durvis. Aizmugurē bagāžas nodalījums

Liepājas Autoostas telpu noma

2014. gada 09. Janvārī

      Ar 2014.gada 01. janvāri SIA „RUMBA TOURS” noslēdza  Neapdzīvojamo telpu nomas līgumu ar Valsts akciju sabiedrību „Latvijas dzelzceļš” par Liepājas autoostas telpu nomu un izmantošanu .

Nakts Pārvadājumi

2014. gada 09. Janvārī

       Ar 2014.gada 01.janvāri SIA „RUMBA TOURS” noslēdza „Pakalpojumu līgumu” ar A/S „Liepājas autobusu parks” par darbinieku nakts pārvadājumiem. No plkst. 00:00 līdz plkst. 07:00 mikroautobuss IVECO IRISBUS DAILY izvādā uz/no mājām A/S „LAP” nakts maiņas darbiniekus un autobusu vadītājus.

Izveidota jauna mājas lapa

2014. gada 08. Janvārī

         2013. gada beigās sākām aktīvi darbu pie mājas lapas izstrādes. Mājas lapa palīdzēs mums veiksmīgāk informēt potenciālos un esošos klientus par mūsu pakalpojumu klāstu un jaunumiem. Esam izveidojuši arī sociālo tīklu kontus.

Iegādāti jauni mikroautobusi

2014. gada 08. Janvārī

          2013. gada jūnijā no SIA „Domenikss” iegādāti 10 mikroautobusi "Mercedes Benz Sprinter 513" un tā paša gada novembrī vēl 8 "Mercedes Benz Sprinter 513" mikroautobusi. Jaunie mikroautobusi tiks iznomāti AS "Liepājas autobusu parks", lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus un uzlabotu pasažieru ērtības apkalpotajos Jūrmalas virziena maršrutos. Mikroautobusi nodrošina zemas CO2 izmešu normas un pasažieru ērtībām aprīkoti ar salona kondicionieri, elektriskajām durvīm, kā arī elektronisko tablo. Pasažieru komfortu nodrošinās 19 ērtas sēdvietas, 3 stāvvietas un neaizsvīstoši salona logi.

Sazinieties ar mums

Radušos jautājumu gadījumā rakstiet mums uz noma@rumbatours.lv vai izmantojiet zemāk esošo formu.

Kontakti

Kontakti